link mail
Kontakt
linkedIn
Download


Rozšíření servisního certifikátu CETA GmbH. - měřidlo průtoku CT915

[31.10.2019]  

Vážení kolegové a obchodní partneři,

rádi bychom vás touto cestou informovali o rozšíření servisního a kalibračního certifikátu firmy CETA testsysteme GmbH. Na základě tohoto rozšíření je firma CRESSTO s.r.o., jakožto zástupce firmy CETA testsysteme GmbH. pro Českou a Slovenskou republiku, schopna provádět údržbu, servis a kalibraci zařízení CETATEST 915. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Zvýšení vzorkovací frekvence inteligentních snímačů řady SH, SP, SR

[12.6.2020]  

Vážení kolegové,

představujeme vám novinku, týkající se inteligentních snímačů tlaku řad SH, SP a SR. Tato úprava se týká navýšení vzorkovací frekvence snímačů, která až doposud byla 2,5Hz jak pro analogové výstupy tak i pro digitální výstupy. Nově je možné přes digitální linku měřit tlak s frekvencí až 50Hz u řad SP a SR a 25Hz u řady SH. Pro komunikaci je možné využít protkol ADAM od Advantechu i ASCII prtokol CRESSTO. 

Změna je vhodná především pro aplikace, kde je potřeba měřit rychlé změny tlaku, tedy převážně aplikace kde jsou měřeným médiem kapaliny. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.         

Nový firmware pro digitální manometr DMS

[3.4.2020]  

 Vážení kolegové,

v rámci nové verze firmware 1.14 pro ruční digitální manometr řady DMS jsme provedli několik uživatelsky zajímavých úprav.

Zámek klávesnice:

umožňuje zamčení klávesy menu a tím záměrnou nebo náhodnou změnu nastavení přístroje. Obsluha přístroje se tak stává "jednodušší".

 

- Automatické vypnutí přístroje:

v rámci úspory energie a prodlužení výdrže akumulátorů, je nyní možné nastavit dobu za kterou se přístroj bez zásahu obsluhy vypne.

 

- Ruční zápis hodnot do dataloggeru:

standardně je možné do paměti dataloggeru ukládat naměřené hodnoty tlaku s periodou 1s - 23hod 59min 59s. Nyní je navíc možné ukládat hodnoty na základě stisku tlačítka. 

 

Více o nových funkcích ručního digitálního manometru DMS nalezente v návodu k obsluze.

V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat CRESSTO s.r.o.

S Monitor utility

[29.2.2016]  

Vážení kolegové, vytvořili jsme pro vás malou, ale šikovonou utilitu S-monitor, která umožňuje velmi jednoduše zobrazovat měřený tlak na obrazovce vašeho PC. Tato utilita je určena snímačům tlaku řady SH,SP, SR a SV.

Pro její použití je nutné mít nainstalován USB driver.

Tým CRESSTO s.r.o.

LinkedIN
copyright 2010 cressto.cz | Mapa webu | Portfolio |